Zamówienie

formq

pdf word

Dwa sposoby ukorzeniania

Podstawowym produktem naszej firmy są sadzonki ukorzenione w kostkach torfowych.

Osobom które chcą skorzystać z wysyłki kurierskiej proponujemy sadzonki ukorzenione w multiplatach. Przed wysyłką są one pakowane w woreczki foliowe i kartony.

Zamówienie

Zamówienie na sadzonki można składać osobiście, listownie, telefonicznie, faksem lub mailem. Na zamówieniu zamawiający podaje odmiany, ilości i terminy odbiorów (tygodnie). Po potwierdzeniu prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości ok. 10% wartości zamówienia. Minimalna ilość z 1 odmiany to 125 szt. sadzonek w kostkach torfowych lub 100 szt. sadzonek ukorzenianych w multiplatach.

Uwaga. Jeśli zamawiający wyraźnie nie zaznacza, że sadzonki mają być ukorzenione w multiplatach i wysłane to zamówienie jest realizowane tradycyjnie - w kostkach torfowych.

Odbiór

Sadzonki odbiera się w firmie w Wieluniu. Podobnie jak w ubiegłych latach będziemy też organizować zbiorcze transporty do Wrocławia, Tychów, Częstochowy, Krakowa, Igołomii, Kielc, Lublina, Łodzi i Warszawy. Sadzonki ukorzeniane w multiplatach są wysyłane firmą kurierską na koszt kupującego.

2012_kostki_th 2012_multiplata_th